Konsolidace úvěrů vám může pomoci

Bře 10, 2017 by

Konsolidace úvěrů vám může pomoci

Pokud nestíháte dlouhodobě dostát svým závazkům a lepíte splátkový kalendář půjček každý měsíc stále obtížněji, je třeba se opravdu zamyslet. A co z toho vlastně plyne? Je načase alternativní řešení, kterým může být například konsolidace půjček. Rychle, velice efektivně a bez zbytečných poplatků navíc, které jsou dnes v mnoha případech už opravdu nemístné.

Řešení, které se dlouhodobě opravdu vyplatí

Nikdo určitě nechce splácet na úrocích víc, než opravdu musí. A právě proto tu jsou konsolidace, které umožní mít nižší splátku – oproti úvěru sjednanému třeba před pěti lety je úroková sazba mnohem zajímavější, to vlastně platí na našem trhu s úvěry opravdu plošně. Proč si potom přidělávat starosti a splácet s patnáctiprocentním úrokem něco, co může být opravdu o dost výrazně levnější? Ano, zůstávat při starém, to opravdu v těchto případech nemá nejmenšího smyslu. Raději to zkuste s konsolidací!

Představme si dva subjekty, které mají na trhu s konsolidacemi už delší tradici. Konkrétně se nám dnes v tabulce ukáže Equa bank RePůjčka a Home Credit konsolidace. Kdo z tohoto měření sil vlastně vyjde jako vítěz?

Konsolidace Equa Bank – RePůjčka Home Credit
Rozsah 30 tisíc až 1 milion korun 30 až 600 tisíc korun
Úrok / RPSN od 4,7 / 4,81 % 6,87 / 7,1 %
Lhůta splatnosti 6 až 96 měsíců, tj. osm let 24 až 96 měsíců, tj. osm let
Poplatky Ne Ne

Nezapomínejte, že na našem trhu s konsolidacemi je ještě mnohem více možností než pouze tyto dvě. Rozhodně jich je minimálně deset, takže ani pokud vás některá z těchto neosloví, stále ještě máte z čeho vybírat. Ušetřit pět nebo deset procent na celkové úrokové sazbě? To je rozhodně velké plus, spočítejte si, kolik tisíc korun to dělá za celý rok – a pak už vlastně ani není co řešit, že? Tak výhodná nabídka u nás už dlouho chyběla, ale poslední měsíce to napravují.

Nastavit si libovolnou splátku, případně ji po pár měsících splátkového kalendáře ještě mírně upravit. Všechno je dnes samozřejmě možné, stačí si jenom požádat! Ušetřit můžete klidně i desítky tisíc korun, to se pak opravdu vyplatí nad něčím podobným uvažovat, že? Konsolidace úvěrů je moderní možnost, jak vyřešit své staré dluhy – elegantně a formou plně v souladu s aktuálně platnými zákony.