Konsolidovat dřívější úvěry rovná se ušetřit poměrně dost na úrocích

Čvn 5, 2017 by

Konsolidovat dřívější úvěry rovná se ušetřit poměrně dost na úrocích

Nebojte se konsolidovat úvěry, protože lidé dělají chyby a sjednávají si nevýhodné úroky, se kterými pak prostě neví, jak naložit – a určitě v tom nejste sami. Konsolidace není časově ani finančně náročná, spíše naopak. Během pár minut můžete mít z pohodlí domova trochu jasněji o tom, jak se mohou v budoucnu snížit vaše měsíční splátky. A o to tu přeci jde především…

Co bude k hladce provedené konsolidaci vlastně zapotřebí?

  • Dva různé doklady totožnosti, z nichž jeden musí být samozřejmě občanský průkaz.
  • Pečlivou dokumentaci. Úvěry, které chcete konsolidovat, je nutno také patřičně doložit.
  • Podklady o tom, že pracujete nebo podnikáte. A máte samozřejmě i určitý měsíční příjem.

Ano, právě takto snadné to všechno je. Konsolidace není žádným během na delší tratě, kde by se vyřizování potřebných formalit táhlo i celé týdny. Provést se dá i prostřednictvím internetu, bez nutnosti několika osobních schůzek, které se protáhnou někdy i na celé hodiny – jako v případě klasického úředního jednání.

Konsolidovat samozřejmě nemusíte jen klasické spotřebitelské úvěry (jak bankovního, tak i nebankovního charakteru, to tu nehraje takovou roli), ale třeba i kontokorenty nebo úvěry na kreditních kartách. Možností je poměrně dost a záleží jen na tom, kterou si vyberete. Existují i poskytovatelé, kteří zprostředkují i konsolidace leasingů.

Sjednotit pod jednu střechu a ušetřit tisíce ročně

Sloučit půjčky, to může každý a zcela bez námahy. V řádu několika hodin bude vše hotovo, nemusíte se s ničím stresovat. Snadná pomoc, minimum papírování. Zprostředkovatel většinu záležitostí vyřídí na vás a nepřijde tak žádné nekonečné martyrium s úřady. O nic podobného přeci nestojíte, nebo snad ano?

Srovnat půjčky a konsolidace tak nepotrvá nijak dlouho, samozřejmě ale mějte na paměti, že konkurence je relativně vysoká a nabídky se dost různí. Vyberte si proto tu nejlepší, nebo si nechte od nás nezávazně doporučit firmu, která se o vše postará bez velkých průtahů. Žádné riziko, jen prověřené firmy, které mají dlouholeté zkušenosti a ve svém oboru opravdu umí! Nebudete vystaveni problémům, úroky se sníží a poplatky se sjednotí v jeden celek. Roční úspora tak může dosáhnout i několika desítek tisíc korun.

Related Posts

Share This