Půjčit si u nebankovní společnosti nemusí být vždy špatné

Srp 17, 2015 by

Půjčit si u nebankovní společnosti nemusí být vždy špatné

Půjčování od bank má nespočet výhod. Určitě bych začal tím, že je to bezpečnější a také levnější. Úroky, jaké dostanete v bance, nikde jinde nezískáte. Půjčit si v bance je tedy ve většině případů to nejlepší, co můžete udělat.

Jsou však i lidé, kteří neměli to štěstí a v bance si půjčit nemohou, respektive banka odmítla jejich žádost o půjčku. Netřeba zapomínat, že žijeme stále v určitém krizovém období a i proto banky se do půjčky s nejistou návratností moc nehrnou. Proto se netřeba divit, když vám banka nepůjčí. Není to ale ani důvod k panice. Stále jsou i jiné možnosti, které také mají své výhody.

Alternativou k půjčce od banky je půjčky od nebankovní společnosti. Půjčky od těchto firem se nazývají nebankovní půjčky. Nebankovní půjčky mají také své výhody. V první řadě je dostane skoro každý. I zde jsou však výjimky. Určitě je ale procento schválení půjček u nebankovní společnosti výrazně vyšší než v bankách. Více méně pokud dokážete zdokladovat alespoň nějaký příjem, tak půjčku máte na skoro sto procent vybavenou.

Další výhodou je rychlost vyřízení takové půjčky. Často jsou to ne týdny, ne měsíce, dokonce ani ne dny, ale hodiny. Zní to skoro nereálné, ale nebankovní půjčku opravdu můžete získat již několik hodin poté, co jste o ni požádali. Nespornou výhodou je i to, že to je o dost jednodušší. Žádné komplikované smlouvy, ani výpisy z bankovního účtu či obchodního rejstříku. I toto se ale liší v některých společnostech a nedá vyloučit, že budou tyto údaje požadovat.

Neschválili vám půjčku ve vaší, ani v žádné jiné bance? Na co tedy ještě čekáte? Sáhněte po nebankovní půjčce, kterou získáte o mnoho rychleji, pohodlněji a především máte mnohem větší šanci, že vám ji schválí. Musíte se sice připravit na mírně vyšší úrok, ale vzhledem na konkurenci na tomto trhu, již rozdíly nejsou tak markantní jako kdysi.

Share This