Půjčkotéka.cz: Půjčky od soukromých osob

Pro 8, 2015 by

Půjčkotéka.cz: Půjčky od soukromých osob

Rádi byste si sjednali půjčku, ale víte, že s žádostí u své banky neuspějete? Pak vám doporučujeme navštívit webové stránky Půjčkotéka.cz, kde na vás čeká inzerce, v níž naleznete ty nejvýhodnější nabídky. Na druhou stranu i jako poskytovatel či investor zde můžete zveřejnit svůj produkt potenciálním zájemcům o peníze.

Jakou půjčku si vybrat?

Výběr půjčky by se neměl řídit jejich nabídkou, vždy při něm zohledněte své individuální potřeby. Sami určitě nejlépe víte, co potřebujete zainvestovat – zda zvolit mikropůjčku, spotřebitelský úvěr nebo úvěr zajištěný nemovitostí. S výší úvěru se pojí i doba jeho splatnosti. U úvěrů a půjček na malé částky lze proto očekávat krátkodobou, často i jednorázovou, splatnost. U úvěrů sjednaných na několik měsíců či let váš rodinný rozpočet výrazněji než celá dlužná částka ovlivní výše měsíční splátky. Na stránkách Půjčkotéka.cz můžete vybírat z celé řady atraktivních produktů.

Vhodný typ půjčky pro vás

Pokud máte nízké měsíční příjmy, jste zaměstnaní pouze na dobu určitou či ve zkušební době, přijde vám vhod půjčka bez doložení příjmu. Když máte nějaké nesplacené dluhy z minulosti, které vás dostaly do registru dlužníků, požádáte pravděpodobně o půjčku bez registru.

I když se řadíte mezi problémové klienty, neznamená to, že nemůžete získat výhodnou půjčku. Při nedostatečné bonitě se jako řešení osvědčily také půjčky na směnku. Ty poskytují soukromé osoby nebo finanční společnosti, když vy podepíšete směnku, ve které se zavazujete dlužnou částku uhradit. Směnka je totiž snáze vymahatelná než běžný dluh.

Nahlédněte do inzerce půjček

Pokud chcete vy sami někomu pomoci a ještě na tom vydělat, můžete vložit inzerát zdarma přímo na stránkách Půjčkotéky. Pak jenom počkáte, až se vám ozve případný zájemce a s ním se domluvíte na konkrétních podmínkách. Ať už jste na straně poskytovatele nebo žadatele, vždy jednejte férově, jinak se vystavujete velkému riziku – v případě dlužníka exekuci a u věřitele lze hovořit o trestném činu.

Related Posts

Share This